Jesteś tutaj: Centrum egzaminacyjne

Centrum egzaminacyjne

Egzaminy ISTQB® Certified Tester Fundation i Advanced Level oraz egzaminy REQB odbywają się każdorazowo po zakończeniu szkolenia i przeprowadzane są we współpracy z instytucją certyfikującą GASQ.

GASQ (Global Association for Software Quality) jest niezależną organizacją promującą jakość oprogramowania, która tworzy i udostępnia egzaminy dla szeregu certyfikatów.

Uczestniczyć w egzaminach mogą także osoby nie biorąca udział w naszych szkoleniach. Ceny egzaminów dla osób nie biorących udział w szkoleniu oraz dla uczestników szkoleń są takie same. Ceny egzaminów:

  • ISTQB® Certified Tester Foundation Level: 950 PLN + VAT
  • ISTQB® Certified Tester Advanced Level: 1.050 PLN + VAT
  • REQB® FL / Podstawy Zarządzania Wymaganiami: 950 PLN + VAT

Najbliższe terminy egzaminów możecie Państwo sprawdzić tutaj.

Dla osób biorących udział w szkoleniu rejestracja na egzamin możliwa jest podczas rezerwacji danego szkolenia. Decyzję o przystąpieniu do egzaminu można podjąć także w trakcie trwania szkolenia. Terminy najbliższych szkoleń.

Jeśli pragniecie Państwo zorganizować egzamin w siedzibie Państwa firmy prosimy o kontakt. Egzaminator dojedzie do uczestników egzaminu we wskazane miejsce i w wybranym przez Państwa terminie. Minimalna grupa uczestników to 4 osoby.


Przegląd aktualności

Najnowsze wiadomości
Najbliższe terminy
Znajdź szkolenie
&npsp;
Proszę wybrać rodzaj szkolenia:
z certyfikatem
bez certyfikatu
kursy e-learning
Masz pytanie odnośnie naszych szkoleń?
 
Knowledge Department accredited by