Jesteś tutaj: O nas

Z nami możesz długoterminowo planować!

06.01.14 14:48

Już od teraz możesz sprawdzić na stronie Knowledge Department – pierwszego Platynowym Partnera ISTQB na rynku – listę szkoleń do końca I połowy 2014 roku. Na przykład w szkoleniu ISTQB Fundation Level możesz wziąć udział w Warszawie w terminie 10.-12.02.2014.

W szkoleniu w zakresie Inżynierii Wymagań REQB możesz wziąć udział w Warszawie w terminach 17.-18.02.2014 lub 10.-11.04.2014.

Interesuje cię ścieżka certyfikacji ISTQB poziomu zaawansowanego? Znalazłeś odpowiedniego dostawcę szkoleń!

Oferujemy szkolenia ISTQB Acvanced Level z podziałem na dwie części:

  • Część ogólna – szkolenie realizowane jest według tego samego programu dla wszystkich trzech modułów: Test Manager, Test Analyst i Technical Test Analyst. Czas trwania szkolenia - 2 dni.
  • Część specjalistyczna – zakres tego szkolenia zależy od przyjętej specjalizacji. Dostępne są następujące szkolenia specjalistyczne: Test Manager, Test Analyst i Technical Test Analyst. Każda część szkolenia specjalistycznego trwa - 3 dni.

Biorąc jednorazowo udział w części ogólnej możesz decydować się na dobrowolną ścieżkę specjalistyczną. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze!

Sprawdź już teraz terminy szkoleń w 2014 roku!

Jeżeli chcesz wziąć udział w szkoleniu, ale nie chcesz lub nie możesz w chwili obecnej się zarejestrować, skontaktuj się z nami. Postaramy się zarezerwować dla Ciebie miejsce!

Masz pytania? Zadzwoń do nas (+48 22 1228690) lub napisz nam wiadomość (info(at)knowledge-department.pl)!

Knowlegde Department – profesjonaliści w zakresie certyfikacji ISTQB!

Przegląd aktualności

Najnowsze wiadomości
Najbliższe terminy
Znajdź szkolenie
&npsp;
Proszę wybrać rodzaj szkolenia:
z certyfikatem
bez certyfikatu
kursy e-learning
Masz pytanie odnośnie naszych szkoleń?
 
Knowledge Department accredited by