Jesteś tutaj: O nasO nas

O nas

Oprogramowanie posiada w dzisiejszych czasach znaczenie egzystencjalne – niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z pralką, telewizorem, samochodem czy też samolotem. Niemalże każda z dziedzin życia codziennego zależna jest od prawidłowo funkcjonującego oprogramowania.

Z tego właśnie powodu wymagania stawiane jakości oprogramowania wzrastają nieustannie. Zapotrzebowanie na specjalistów mających odpowiednią wiedzę i doświadczenie w dziedzinie inżynierii oprogramowania oraz na różnego typu rozwiązania dotyczące jakości oprogramowania jest wysokie jak nigdy dotąd.

Zapotrzebowanie na jakość będzie wzrastać również w przyszłości!

Wraz z wkroczeniem oprogramowania na coraz szersze płaszczyzny naszego codziennego życia ryzyko pojawienia się na rynku złych jakościowo programów wzrasta w sposób proporcjonalny. To z kolei może prowadzić do realnego niebezpieczeństwa względem ludzi i urządzeń. Winę za ten stan ponosi najczęściej niewystarczający poziom wiedzy osób odpowiedzialnych.

Tutaj wkraczamy my i chcemy to zmienić!

Knowledge Department planuje, organizuje i przeprowadza specjalistyczne szkolenia i warsztaty dla dużych, średnich i małych firm z zakresu jakości oprogramowania. Opieramy się przy tym na inicjatywach takich jak SWEBOK i IEEE.

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo odpowiednie szkolenia prowadzone przez adekwatnie dobranych specjalistów, potrafiących jasno i praktycznie przekazać swą wiedzę. Olbrzymią wagę przywiązujemy do tego, aby pozyskiwać dla Państwa ekspertów najwyższej klasy.

Naszym zadaniem jest podnoszenie Państwa wiedzy i know-how celem efektywnego ich wykorzystania w Waszej codziennej pracy.

Knowledge Department - Jakość to nasza pasja!

Przegląd aktualności

Najnowsze wiadomości
Najbliższe terminy
Znajdź szkolenie
&npsp;
Proszę wybrać rodzaj szkolenia:
z certyfikatem
bez certyfikatu
kursy e-learning
Masz pytanie odnośnie naszych szkoleń?
 
Knowledge Department accredited by