Jesteś tutaj: SzkoleniaSzkolenia in-house

Szkolenia wewnętrzne

Wszystkie szkolenia z oferty Knowledge Department dostępne są również jako kursy wewnętrzne. Szkoliliśmy pracowników wielu znanych przedsiębiorstw - z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem w zakresie organizacji i przeprowadzania tego typu szkoleń.

Szkolenia wewnętrzne Knowledge Department – korzyści dla Państwa

 • Oszczędność czasu
  Nakład czasu ze strony Państwa pracowników zostaje zredukowany do minimum. W wypadku organizacji szkolenia w Państwa siedzibie odpadają czas i koszty przejazdu pracowników. 
 • Brak przestojów
  Aby zapewnić Państwu brak przestojów oferujemy możliwość przeprowadzania szkoleń również w trakcie weekendów.
 • Przejrzystość kosztów
  Organizowane przez nas kursy wewnętrzne zapewniają oszczędności w Państwa budżecie szkoleniowym. Pokrywamy wszystkie koszty oraz organizujemy wszystkie etapy dojazdu i zakwaterowania wykładowcy. Dzięki temu oszczędzacie Państwo czas i nie ponosicie żadnych dodatkowych kosztów. Zapewniamy Państwu szkolenia z dostawą na miejsce w przejrzystej cenie All-Inclusive bez żadnych dodatkowych opłat.          

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty specjalnej:

 • Tematyka dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta 
  Oferujemy dostosowanie treści kursów do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa – zakres seminariów obejmuje wówczas jedynie istotną dla Państwa tematykę, a materiały szkoleniowe przygotowane zostaną z myślą o indywidualnych potrzebach uczestników.  
 • Profesjonalna analiza potencjału i zapotrzebowania uczestników
  Na Państwa życzenie przeprowadzamy przed rozpoczęciem kursu analizę umiejętności i potrzeb uczestników, aby podczas szkolenia intensywniej skoncentrować się na ewentualnych słabych stronach Państwa pracowników. 

Oferujemy Państwu również szkolenia w trybie wewnętrznym spoza naszej ogólnej oferty edukacyjnej. Jesteśmy otwarci na potrzeby Klienta odnośnie tematyki kursów. Postaramy się, aby spełnić Państwa życzenia! 

Kontakt

Przegląd aktualności

Najnowsze wiadomości
Najbliższe terminy
Znajdź szkolenie
&npsp;
Proszę wybrać rodzaj szkolenia:
z certyfikatem
bez certyfikatu
kursy e-learning
Masz pytanie odnośnie naszych szkoleń?
 
Knowledge Department accredited by